Autorská práva

Na serverech http://playtv.cz  není uložen žádný obsah chráněný autorskými právy. Všechny soubory jsou uloženy na externích úložištích dat, které nejsou spojeny se serverem http://playtv.cz. Server http://playtv.cz nabízí pouze odkazy na soubory a nikoli samotné soubory. Nemáme vliv na obsah filmů na stránce. http://playtv.cz je pouze zprostředkovatelem externího obsahu a za právně chráněný obsah jsou zodpovědní poskytovatelé, kteří tento obsah hostují. Sami nemůžeme odstranit tyto soubory a také neposíláme žádné odkazy na externí obsah. Provozovatelé serveru http://playtv.cz si nejsou vědomi ohledně porušení autorských práv způsobenou odkazy zveřejněnými třetími stranami.

Provozovatel serveru http://playtv.cz nenese odpovědnost za porušení autorských práv, z důvodu toho, že žádné video se na serveru http://playtv.cz nenachází a nemá možnost si ověřit dodržování autorského práva ze strany jiných provozovatelů stránek, kteří tato díla zpřístupňují.

Server http://playtv.cz pouze odkazuje na videa, tzv. embedování, které bylo EU soudem prohlášeno jako legálné a tím server http://playtv.cz  neporušuje žádný zákon, zdroj:
https://torrentfreak.com/embedding-copyright-infringement-eu-court-rules-141025/https://edri.org/cjeu-embedding-copyright-infringement/https://www.scribd.com/doc/244360017/EuGH-C-348-13-Framing/.

OSA (Ochranný Svaz Autorský) uznává, že použití embedovacích kódů není veřejným přenosem, resp. zpřístupňováním autorského díla veřejnosti podle platného autorského zákona a tudíž nepodléhá licencování.

V případě, že jste držitelem autorských práv, prosím, nekontaktujte server http://playtv.cz , ale poskytovatele, který má toto dílo na serveru uloženo. Pro odstranění obsahu chráněného autorskými právy a uplatnění si autorských práv, kontaktujte prosím přímo společnosti, které tyto soubory ukládají na svých serverech.