DMCA

Vlastník této stránky uvádí následující:

Na serveru https://playtv.cz není uložen žádný obsah chráněný autorskými právy. Všechny soubory jsou uloženy na externích úložištích, které nejsou spojeny s https://playtv.cz. V případě, že jste držitelem nějakého souboru, prosím, nekontrolujte nás ale poskytovatele, na které servery jsou skladovány materiály chráněné autorskými právy. https://playtv.cz nabízí pouze odkazy na soubory a žádné soubory. Proto vlastníci této stránky za to, že nejsou odpovídající a podle zákona Teleservices Act .
Máte vliv na obsah filmů na stránce. https://playtv.cz je jen zprostředkovatelským externího obsahu a právně chráněným obsahem jsou odpovídající poskytovatelé, kteří tento obsah hostují.

Sami nemůžeme odstranit tyto soubory a také neposíláme žádné odkazy na externí obsah – to je prováděné lidmi , kteří nejsou v kontakte s https://playtv.cz.

Pro odstranění obsahu chráněných autorských práv a uplatnění autorských práv. kontaktujte prosím přímo společnost, které tyto soubory ukládají na své servery.
provozovatelé této webové stránky nemají vědomosti o porušení autorských práv způsobenou odkazy zveřejněné třetími stranami.

Kontrola externího obsahu není v žádném případě rozumná, kvůli velkému počtu nových záznamů za den bez konkrétního podezření.

 

Stránka  pouze odkazuje na videa, tzv .: embedovanie, které bylo EU soudem prohlášeno jako legální a tím neporušujeme žádný zákon,

zdroj: